Poznaliśmy się w czasie studiów magisterskich na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, na obecnym Wydziale Biotechnologii i Nauk o Żywności. Razem byliśmy też na studiach doktoranckich w katedrze chemii na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Fascynuje nas biotechnologia, ale każdy z nas specjalizuje się w innym jej obszarze. Bardzo cenimy sobie pracę w HealthCann, w której możemy łączyć przyjaźń ze żmudnymi badaniami nad naukowymi odkryciami i obserwować jak ich efekty wpływają korzystnie na komfort życia innych ludzi.

Grzegorz Kiełbowicz, Ph.D dyrektor generalny / prezes zarządu

Interesuje mnie złożony mechanizm działania ludzkiego ciała i możliwości zastosowania osiągnięć biotechnologii i nanotechnologii do poprawy jakości życia i walki z chorobami. Specjalizuję się w systemach kontrolowanego dostarczania leków, aby precyzyjnie i efektywnie docierały do konkretnego miejsca w organizmie.
Link: (dossier naukowe albo uzupełniony, rozbudowany linkedin)

Moją pasją jest muzyka. Byłem gitarzystą w zespole „Ketha” – nagraliśmy kilka płyt i zagraliśmy niezliczoną ilość koncertów w Polsce i Europie. Dzień bez zakwasów i spotkań z „przyjaciółmi z maty” brazylijskiego Jiu jitsu uważam za stracony, trenowałem capoeira i judo. Zimą – snowboard. Największą adrenalinę czuję jednak wtedy, gdy ktoś mówi, że czegoś nie da się zrobić. 

Moje motto: „Go big or go home”.

Paweł Mituła, Ph.D dyrektor operacyjny / wiceprezes zarządu

Zaangażowanie w przedsięwzięcia technologiczne i przemysłowe sprawia mi dużo satysfakcji, szczególnie, jeśli mam możliwość połączyć je z chemią, która jest moją pasją. Nieustanny rozwój, budowanie nowych firm od podstaw, zarządzanie zespołami projektowymi i tworzenie produktów idealnie wpisujących się w potrzeby odbiorców traktuję jak osobiste wyzwanie.
Link: dossier naukowe albo uzupełniony, rozbudowany linkedin

Moją drugą pasją jest turystyka górska i podróże w miejsca niedostępne, odległe, wysoko położone i dzikie. Lubię wędrówkę bez planu, czasem z noclegiem pod gołym niebem. Obcowanie z przyrodą i przestrzenią to moje catharsis. W mieście poczucie wolności daje mi  jazda na motocyklu.

W pracy lubię działać pod presją czasu czy ryzyka. Śmiało patrzę w przyszłość i wierzę, że każdy cel i marzenia możnazrealizować, jeśli się włoży w to odpowiednio dużo wysiłku i pracy.

Tomasz Tronina, Ph.D dyrektor techniczny / wiceprezes zarządu

W biotechnologii najbardziej intryguje mnie zwiększanie aktywności biologicznej substancji naturalnych i tworzenie nowoczesnych, celowanych metod dostarczania leków. Wyspecjalizowałem się w dziedzinie chemii związków naturalnych, w szczególności flawonoidów i kannabinoidów. Skupiam się na opracowywaniu tanich i prostych metod pozyskiwania związków bioaktywnych, które będą miały odpowiednie działanie terapeutyczne oraz modyfikacji związków naturalnych po to, aby zwiększyć ich aktywność biologiczną.
Link: dossier naukowe albo uzupełniony, rozbudowany linkedin

Odprężam się podczas gotowania dodając różne składniki przyprawy trochę jak w eksperymencie naukowym. Najbliższa jest mi kuchnia śródziemnomorska. Zimą jeżdżę na nartach, w sezonie letnim podróże po Europie i piesze wycieczki głównie w Karkonoszach

Moje motto: „Choose a job you love, and you will never have to work a day in your life”