Doświadczenie w biznesie konopnym zdobywa od 2017 roku kiedy mieszkając w Izraelu miała bezpośredni dostęp do wiedzy, międzynarodowych kontaktów biznesowych oraz planów rozwoju całej branży i legalizacji w Europie. Założycielka Fundacji CannMedica zajmującej się propagowaniem rzetelnej wiedzy o konopiach wśród lekarzy, farmaceutów oraz personelu medycznego. Jest seryjnym przedsiębiorcą z ponad 25 letnim doświadczeniem. Swoją karierę zawodową rozpoczęła w branży eventowej.  Jej firma jako producent wydarzeń masowych pracowała z największymi światowymi markami Coca Cola, Douglas, LVMH Louis Vuitton Moet Hennessy, PZPN, Ryan AIR, Mercedes Benz.
W 2012 UEFA powierzyła jej rolę producenta wszystkich wydarzeń związanych z UEFA EURO 2012 odbywających się na terenie Wrocławia, a także produkcję Ceremonii Przedmeczowych z udziałem 160 artystów, przed 42 tysięczną publicznością na trybunach stadionu we Wrocławiu, oraz transmisją na żywo dla 31,5 mln osób na świcie. Jest twórcą oraz udziałowcem kilku świetnie prosperujących wrocławskich restauracji.
W Healthcann pełni funkcję Dyrektora Operacyjnego. Odpowiadając za koordynację prac wewnętrznych działów firmy jest zaangażowana w strategiczne obszary rozwoju spółki i rozwój marek własnych Healthcann czyli Canaticann oraz Vitamicann. Prywatnie: sommelier, „stara narciara”, początkujący skoczek spadochronowy, licencjonowany sternik motorowodny.