NASZA MISJA

UNLOCKING THE ENDOCANNABINOID SYSTEM 


DOSTARCZAMY TECHNOLOGIĘ POZWALAJĄCĄ NA PRECYZYJNE WYKORZYSTANIE EKSTRAKTÓW Z KONOPI, TAK ABY PRODUKTY DZIAŁAŁY SZYBCIEJ, SKUTECZNIEJ I DŁUŻEJ. ZALEŻY NAM NA TYM, ABY TERAPIE OPARTE NA WŁAŚCIWOŚCIACH SUBSTANCJI ZAWARTYCH W KONOPIACH BYŁY JAK NAJBARDZIEJ DOSTĘPNE DLA KORZYSTAJĄCYCH Z NICH LUDZI.


Stworzyliśmy innowacyjną, przełomową w przemyśle konopnym technologię, która w porównaniu z innym rozwiązaniami dostępnymi na rynku, umożliwia znaczące zwiększenie przyswajalności i szybkości działania kannabinoidów.

JAK NAM SIĘ TO UDAŁO?

W Healthcann połączyliśmy wyobraźnię i doświadczenie światowej klasy naukowców oraz inżynierów z ogromną wiedzą i unikalnymi rozwiązaniami. 
Po 3 latach intensywnych badań opracowaliśmy technologię  Advandrop™, która gwarantuje
pełną  rozpuszczalność kannabinoidów w  układach  wodnych, co pozwala na ich bardzo efektywnie działanie w organizmie. Wykorzystujemy ją w wytwarzanych przez nas produktach, które zawierają wysoko  przyswajalny  ekstrakt  z  konopi siewnych  z szerokim  spektrum  kannabinoidów  (CBC, CBD, CBG, CBN)  i  naturalnych terpenów.

 

 

 

HEALTHCANN JEST GRUPĄ MAREK, Z KTÓRYCH KAŻDA ODPOWIADA NA RÓŻNE POTRZEBY KONSUMENTÓW.

 

CANATICANN
BIOTICANN
MONDE VERT
PETCANN

 

POZNALIŚMY SIĘ W CZASIE STUDIÓW MAGISTERSKICH NA UNIWERSYTECIE PRZYRODNICZYM WE WROCŁAWIU, NA OBECNYM WYDZIALE BIOTECHNOLOGII I NAUK O ŻYWNOŚCI. RAZEM BYLIŚMY TEŻ NA STUDIACH DOKTORANCKICH W KATEDRZE CHEMII NA UNIWERSYTECIE PRZYRODNICZYM WE WROCŁAWIU. 
 
FASCYNUJE NAS BIOTECHNOLOGIA, ALE KAŻDY Z NAS SPECJALIZUJE SIĘ W INNYM JEJ OBSZARZE. BARDZO CENIMY I LUBIMY PRACĘ W HEALTHCANN – DZIĘKI NIEJ MOŻEMY ŁĄCZYĆ PRZYJAŹŃ ZE ŻMUDNYMI BADANIAMI NAD NAUKOWYMI ODKRYCIAMI I OBSERWOWAĆ JAK ICH EFEKTY KORZYSTNIE WPŁYWAJĄ NA KOMFORT ŻYCIA INNYCH LUDZI.

 


DR GRZEGORZ KIEŁBOWICZ, DYREKTOR GENERALNY / PREZES ZARZĄDU


Interesuje mnie złożony mechanizm działania ludzkiego ciała i możliwości zastosowania osiągnięć biotechnologii i nanotechnologii do poprawy jakości życia i walki z chorobami. Specjalizuję się w systemach kontrolowanego dostarczania leków, aby precyzyjnie i efektywnie docierały do konkretnego miejsca w organizmie.
Link: https://www.linkedin.com/in/grzesiekkielbowicz/

Moją pasją jest muzyka. Byłem gitarzystą w zespole „Ketha” – nagraliśmy kilka płyt i zagraliśmy niezliczoną ilość koncertów w Polsce i Europie. Dzień bez zakwasów i spotkań z „przyjaciółmi z maty” brazylijskiego Jiu jitsu uważam za stracony, trenowałem capoeira i judo. Zimą – snowboard. Największą adrenalinę czuję jednak wtedy, gdy ktoś mówi, że czegoś nie da się zrobić. 

Moje motto: „Go big or go home”Eliza Dushku.


DR PAWEŁ MITUŁA, DYREKTOR OPERACYJNY / WICEPREZES ZARZĄDU


Zaangażowanie w przedsięwzięcia technologiczne i przemysłowe sprawia mi dużo satysfakcji, szczególnie, jeśli mam możliwość połączyć je z chemią, która jest moją pasją. Nieustanny rozwój, budowanie nowych firm od podstaw, zarządzanie zespołami projektowymi i tworzenie produktów idealnie wpisujących się w potrzeby odbiorców traktuję jak osobiste wyzwanie.
Link: https://www.linkedin.com/in/pawelmitula/

Moją drugą pasją jest turystyka górska i podróże w miejsca niedostępne, odległe, wysoko położone i dzikie. Lubię wędrówkę bez planu, czasem z noclegiem pod gołym niebem. Obcowanie z przyrodą i przestrzenią to moje catharsis. W mieście poczucie wolności daje mi  jazda na motocyklu. W pracy lubię działać pod presją czasu czy ryzyka. Śmiało patrzę w przyszłość i wierzę, że każdy cel i marzenia można zrealizować, jeśli się włoży w to odpowiednio dużo wysiłku i pracy.

Moje Motto: „Life Is Not Measured By the Number of Breaths We Take, But By the Moments That Take Our Breath Away” – Maya Angelou 

 

DR TOMASZ TRONINA, DYREKTOR TECHNICZNY / WICEPREZES ZARZĄDU

W biotechnologii najbardziej intryguje mnie zwiększanie aktywności biologicznej substancji naturalnych i tworzenie nowoczesnych, celowanych metod dostarczania leków. Wyspecjalizowałem się w dziedzinie chemii związków naturalnych, w szczególności flawonoidów i kannabinoidów. Skupiam się na opracowywaniu tanich i prostych metod pozyskiwania związków bioaktywnych, które będą miały odpowiednie działanie terapeutyczne oraz modyfikacji związków naturalnych po to, aby zwiększyć ich aktywność biologiczną.
Link: https://www.linkedin.com/in/tomasztronina/

Odprężam się podczas gotowania dodając różne składniki przyprawy trochę jak w eksperymencie naukowym. Najbliższa jest mi kuchnia śródziemnomorska. Zimą jeżdżę na nartach, w sezonie letnim podróże po Europie i piesze wycieczki głównie w Karkonoszach. 

Moje motto: „Choose a job you love, and you will never have to work a day in your life” Konfucjusz