Grzegorz jest współzałożycielem Healthcann, doktorem biotechnologii, ekspertem w dziedzinie zaawansowanych systemów dostarczania leków i nanomedycyny z doświadczeniem w międzynarodowym przemyśle wyrobów medycznych oraz farmaceutycznym. Od zawsze zafascynowany mechanizmami działania ludzkiego ciała w szczególności działaniem układu endokannabinoidowego i możliwościami zastosowania osiągnięć biotechnologi i nanotechnologii do walki z chorobami. 

Praktyczną wiedzę biznesową w zakresie wprowadzania na rynek najwyższej jakości produktów zgodnych z wymaganiami farmaceutycznymi oraz wyrobów medycznych zdobył współpracując z największymi światowymi markami takich jak Merck, Jansen, Stryker, Ferrosan, Biotronik, SteriPack, Hasco Lek.
 

Jest współzałożycielem spółki Sovigo, która specjalizuje się w opracowywaniu nowoczesnych systemów dostarczania nanoleków które bezpośrednio trafiają do miejsca choroby. Jest koordynatorem wielu projektów naukowych z dziedziny biotechnologi i chemii, autorem ponad 20 artykułów naukowych, 26 komunikatów konferencyjnych oraz 7 patentów. W Healthcann pełni rolę prezesa zarządu, a także dyrektora generalnego. Odpowiada za wdrażanie istniejących planów oraz wyznaczanie przyszłej strategii rozwoju.

Prywatnie pasjonat muzyki, brazylijskiego Jiu jitsu oraz snowboardu.